TAŽNÁ ZAŘÍZENÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Tažná zařízení od ELSA GROUP splňují homologace podle evropské směrnice 94/20/ES nebo předpisu EHK/OSN č. 55. Naše nabídka obsahuje pevná tažná zařízení, která jsou upevněna buď dvěma šrouby, nebo jsou pevně přivařena. Tato tažná zařízení se v souladu se zákony platnými v celé Evropské unii (i v České republice) z vozidla nedemontují. Naopak odnímatelné kulové čepy se musí demontovat, pokud vozidlo netáhne přívěs.

Tažná zařízení dodáváme pro většinu typů automobilů. Nabízíme jen kvalitní bezpečné výrobky ověřených značek. Protože jsme oficiální partneři významných výrobců, prodáváme za dobré ceny koncovým spotřebitelům i obchodníkům. Tažná zařízení uvádíme bez elektropřípojky. Vhodnou elektropřípojku naleznete v souvisejícím zboží u zvoleného produktu nebo v kategorii ELEKTROPŘÍPOJKY. Jsme specialisté a tažným zařízením rozumíme. Ručíme za solidní kvalitu, vysokou přesnost montáže a bezproblémové přihlášení na dopravním úřadě s legálně schváleným typovým listem. Skladem máme trvale přes 4000 kusů tažných zařízení a dodáváme je do 24 hodin. Pokud si s výběrem nevíte rady, můžete nám zavolat nebo napsat, rádi a ochotně Vám pomůžeme.

Všechna tažná zařízení i elektropřípojky v nabídce jsou schváleny dle evropských předpisů a jsou určeny k montáži na evropské verze vozů (pokud není v poznámce uvedeno jinak). Před montáží produktů na americké verze prosíme kontaktujte naši podporu.

Jako spotřebitel se v případě vzniku spotřebitelského sporu můžete obrátit na Českou obchodní inspekci (http://www.coi.cz/).

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení