ConWys AG - Význam LED signálů

CFC modulCFC

Modul CFC je 12V LED-kompatibilní modul pro vozidla s CAN sběrnicí. Díky komunikaci s CAN-Bus je modul schopen dalších úkolů, jako jsou odpojování PDC, kalibrace ESP, či aktivace elektronické stabilizace přívěsu TSA (Trailer Stability Assist). Moduly CFC jsou vždy pro konkrétní typ vozu, a proto nejsou univerzálně použitelné.


AFC modulAFC

Modul LED AFC je univerzální LED-kompatibilní 12V modul pro vozidla. Modul umožňuje kontrolu žárovek a sdílí selhání blinkrů s vozidlem.
 


UFC modulUFC

Modul UFC je univerzální LED-kompatibilní 12V modul pro vozidla s jednou nebo dvěma zadními mlhovými světly. Modul sleduje stav žárovek a hlásí selhání blinkrů. Je-li k vozidlu připojen přívěs s mlhovými světly, modul vypne zadní světlo do mlhy na vozidle.
Modul je k dispozici s možností PDC odpojování.


BUFC modulBUFC

Modul BUFC je podobný jako UFC, s tím rozdílem, že selhání směrových světel není sděleno vozidlu, ale je signalizováno přímo přes modul akustickým signálem. Na rozdíl od UFC není odpojení PDC možné.
 


 

Význam LED stavu všech modulů

LED SignályCFCAFCUFC / BUFC
Zelená svítící Modul je správně nainstalován. Bez přívěsu. Modul je správně nainstalován. Bez přívěsu. Modul je správně nainstalován. Bez přívěsu.
Zelená blikající Modul je správně nainstalován. Zapojený přívěs. Modul je správně nainstalován. Zapojený přívěs. Modul je správně nainstalován. Zapojený přívěs.
Červená svítící ○ CAN sběrnice není připojena správně. Byl zjištěn zkrat na jednom kanálu. Napětí baterie je příliš nízké.
Červená blikající ○ Napájecí zdroj chybí. Je možné, že napájecí zdroj nebyl připojen nebo je spálená pojistka. Napětí baterie je příliš nízké. Napájecí zdroj chybí. Je možné, že napájecí zdroj nebyl připojen nebo je spálená pojistka.
Žádné LED signály ○ ○
+ vyplé zapalování
Modul je v režimu spánku. Modul je v režimu spánku. Modul je v režimu spánku.
Žádné LED signály ○ ○
+ zaplé zapalování
+ blikající směrovky
Modul není správně nainstalován. Modul není správně nainstalován. Modul není správně nainstalován. Napájení chybí.


Vysvětlení LED signálů na videu:

 

Bezpečnostní funkce v praxi:

Jako spotřebitel se v případě vzniku spotřebitelského sporu můžete obrátit na Českou obchodní inspekci (http://www.coi.cz/).

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení