O nás

Jsme přímý dovozce a tradiční partner nejsilnějších evropských výrobců tažných zařízení. Specializujeme se na prodej kvalitních tažných zařízení, značek GALIA, BRINK, WESTFALIA, ARAGON, elektropřípojek a také střešních nosičů CRUZ, boxů, nosičů jízdních kol a lyží. Naší hlavní činností je velkoobchodní prodej autoservisům, garážím, specializovaným obchodům a servisům dealerských sítí automobilek. Také koncovým spotřebitelům nabízíme příjemný nákup v přehledném internetovém obchodě s možností online komfortního objednání montáže tažného zařízení u našich smluvních odborných servisů v celé ČR. Samozřejmostí jsou solidní ceny, vysoká kvalita zboží, poprodejní servis a poradenství.

Tradice české firmy ELSA sahá do roku 1995, kdy jsme zahájili dovoz prvních homologovaných tažných zařízení značky Brink do České republiky. V roce 2004 jsme nabídku rozšířili o tažná zařízení německé značky Westfalia. Naši odborníci za 22let nasbírali bezkonkurenční zkušenosti a díky nim jsme se mohli stát kompetentním partnerem pro dalších 4000 stálých profesionálních odběratelů.

Svým zákazníkům poskytujeme velké skladové zásoby, které čítají přes 3500 tažných zařízení a více než 4000 střešních nosičů pro téměř všechny modely automobilů. Vydáváme vlastní tištěný katalog s ceníkem v českém jazyce, provozujeme internetový obchod s on-line sledováním stavu skladu a objednávek, zajišťujeme expresní dodání zboží do 24 hodin a technické poradenství. Samozřejmostí je kvalitní poprodejní servis a dodávky náhradních dílů. Zásluhou dlouhodobých a přímých vztahů s výrobci jsme schopni pro své odběratele zajistit bezkonkurenční ceny a atraktivní podmínky pro zákaznické cenové akce a výběrová řízení.

V roce 2009 jsme náš sortiment doplnili o širokou nabídku cenově nejvýhodnějších a přitom nadstandardně kvalitních tažných zařízení s homologací EU 94/20. Dodavateli této řady jsou ověření a pečlivě vybraní výrobci, slovenská Galia, španělský Aragon a německý Starc. Galia je na Slovensku vedoucí značka na trhu a její výrobky se vyznačují solidní přesností a prémiovou povrchovou úpravou žárovým zinkováním s 5-letou zárukou na odolnost proti korozi. Od roku 2005 jsme oficiální partner a výhradní distributor renomovaného výrobce střešních systémů Cruz, španělské firmy Cruzber pro Českou republiku a Slovensko.

Dbáme především na to, aby se tažné zařízení snadno a přesně montovalo, bez násilného zásahu do karoserie či podvozku vozidla a dlouhodobě spolehlivě a bezpečně sloužilo. Tažné zařízení je bezpečnostní prvek, který přímo ovlivňuje bezpečnost silničního provozu. V našem sortimentu proto nenajdete nekvalitní a nepřesné kopie tažných zařízení, které se často vyznačují nedostatečnou pevností, nespolehlivými odnímatelnými systémy a rychlou korozí.

Tažná zařízení dodávaná naší firmou neomezují záruku nového vozidla a umožňují bezpečné použití nosiče jízdních kol a přívěsových kloubů se stabilizátorem.

Na tažná zařízení poskytujeme v České republice „Záruku nejnižší ceny “. Tu lze uplatnit do 7 dnů od prodeje, pokud je srovnávaný výrobek u konkurence zcela stejného typu, značky, rozsahu poskytnuté záruky a stejných technických osvědčení, jako výrobek zakoupený u nás. Dále musí být výrobek na konkurenční prodejně skladem v den podání „Záruky nejnižší ceny“, tzn. být k dispozici zákazníkovi k okamžitému zakoupení.

elsa group auta

Tradice od roku 1995