Program smluvních servisů Elsa Group

 
Zkušený servis, tažná zařízení montuje pravidelně
Odborná montáž typových elektropřípojek s připojením na datové systémy moderních vozidel O
Odborná montáž univerzálních elektropřípojek s modulem
Kódování řídících jednotek - aktivace tažných zařízení (může být prováděna také externě) O

  ano, O volitelně, X neVážení zákazníci,

nyní si můžete na našich stránkách objednat zprostředkování montáže tažného zařízení v certifikovaném montážním servisu.

  • Montážní střediska, ze kterých můžete ve 2. kroku nákupního košíku vybírat, jsou ověřená a způsobilá k montáži tažného zařízení a s touto činností mají prokazatelnou praxi a zkušenost.
  • Jsou to ti nejlepší odborníci na montáže tažných zařízení, vybraní z více než 3600 montážních servisů, kteří v ČR disponují námi vydaným pověřením k montážím.
  • Všechny partnerské montážní servisy vlastní pověření k montáži tažného zařízení ve smyslu předpisů ministerstva dopravy pro přihlášení k provozu na dopravním odboru příslušného úřadu bez povinnosti kontroly na STK.
  • Montážní servisy jsou naši smluvní partneři.
  • Máte záruku dodržení předem stanovené ceny* a termínu montáže nejpozději do deseti dnů** od dodání zboží na místo určení.
  • Cenu za montáž hradíte po jejím dokončení, přímo v servisu.

Vybírat můžete mezi montážními servisy s označením:

Montážní servisy ELSA PARTNER jsou zkušené specializované servisy s dlouholetou praxí, jejichž hlavní činností jsou montáže tažných zařízení. Poskytují komplexní služby včetně odborné montáže specifických (typových) elektropřípojek na vozidla vybavená moderními datovými systémy a zajišťují kódování řídících jednotek moderních automobilů (aktivaci tažných zařízení). Montují rovněž universální elektropřípojky s modulem i bez. Informace o poskytovaných službách je uvedena u výběru montážního servisu v sekci služby.

Montážní servisy ELSA SERVIS jsou servisy, které mají pravidelné zkušenosti s montáží tažných zařízení. Poskytují kvalitní služby včetně montáže univerzálních elektropřípojek pro vozidla vybavená datovými systémy. Většinou mají zkušenosti také s instalací typových elektropřípojek. Tato pracoviště nemusí vždy disponovat vlastním zařízením na kódování řídících jednotek moderních automobilů. Informace o poskytovaných službách je uvedena u výběru montážního servisu v sekci služby.


* Cena uvedená za montáž je orientační a může se lišit v závislosti na skutečném stavu vozidla, např. po nehodě, úpravě, opravě, s nadměrnou korozí podvozku, apod.
** Termín montáže bude stanoven po Vaší dohodě s montážním servisem. Dle možností servisu ve Vámi zadaném preferovaném termínu, ne však později, než 10 dnů od dodání zboží do servisu.