Zkušený servis, tažná zařízení montuje pravidelně
Odborná montáž typových elektropřípojek s připojením na datové systémy moderních vozidel O
Odborná montáž univerzálních elektropřípojek s modulem
Kódování řídících jednotek - aktivace tažných zařízení (může být prováděna také externě) O

  ano, O volitelně, X neVážení zákazníci,

nyní si můžete na našich stránkách objednat zprostředkování montáže tažného zařízení v certifikovaném montážním servisu.

  • Montážní střediska, ze kterých můžete ve 2. kroku nákupního košíku vybírat, jsou ověřená a způsobilá k montáži tažného zařízení a s touto činností mají prokazatelnou praxi a zkušenost.
  • Jsou to ti nejlepší odborníci na montáže tažných zařízení, vybraní z více než 3600 montážních servisů, kteří v ČR disponují námi vydaným pověřením k montážím.
  • Všechny partnerské montážní servisy vlastní pověření k montáži tažného zařízení ve smyslu předpisů ministerstva dopravy pro přihlášení k provozu na dopravním odboru příslušného úřadu bez povinnosti kontroly na STK.
  • Montážní servisy jsou naši smluvní partneři.
  • Máte záruku dodržení předem stanovené ceny* a termínu montáže nejpozději do deseti dnů** od dodání zboží na místo určení.
  • Cenu za montáž hradíte po jejím dokončení, přímo v servisu.

Vybírat můžete mezi montážními servisy s označením:

Montážní servisy ELSA PARTNER jsou zkušené specializované servisy s dlouholetou praxí, jejichž hlavní činností jsou montáže tažných zařízení. Poskytují komplexní služby včetně odborné montáže specifických (typových) elektropřípojek na vozidla vybavená moderními datovými systémy a zajišťují kódování řídících jednotek moderních automobilů (aktivaci tažných zařízení). Montují rovněž universální elektropřípojky s modulem i bez. Informace o poskytovaných službách je uvedena u výběru montážního servisu v sekci služby.

Montážní servisy ELSA SERVIS jsou servisy, které mají pravidelné zkušenosti s montáží tažných zařízení. Poskytují kvalitní služby včetně montáže univerzálních elektropřípojek pro vozidla vybavená datovými systémy. Většinou mají zkušenosti také s instalací typových elektropřípojek. Tato pracoviště nemusí vždy disponovat vlastním zařízením na kódování řídících jednotek moderních automobilů. Informace o poskytovaných službách je uvedena u výběru montážního servisu v sekci služby.


* Cena uvedená za montáž je orientační a může se lišit v závislosti na skutečném stavu vozidla, např. po nehodě, úpravě, opravě, s nadměrnou korozí podvozku, apod.
** Termín montáže bude stanoven po Vaší dohodě s montážním servisem. Dle možností servisu ve Vámi zadaném preferovaném termínu, ne však později, než 10 dnů od dodání zboží do servisu.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení