Typový list

Typový list
0 Kč s DPH 0 Kč bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
samostatně neprodejné
KódTL
Typový list
Parametry a specifikace
O produktu

Typový list je důležitá součást tažného zařízení a slouží jako potvrzení montáže tažného zařízení pověřeným pracovištěm a také potvrzuje schválení technické způsobilosti typu výbavy vozidla k provozu na pozemních komunikacích.

Každý náš zákazník dostane k zakoupenému tažnému zařízení TYPOVÝ LIST ELSA GROUP. Do typového listu se zapisuje objednací číslo, údaje o vozidle, parametry tažného zařízení a potvrzení o montáži.

Firma certifikovaná naší společností jako "Pověřené montážní pracoviště" zapíše datum, místo, jméno mechanika a číslo pověření. S vyplněným typovým listem a požadovanými doklady navštívíte odbor dopravy dopravního úřadu a tam Vám tažné zařízení bez další kontroly na Stanici technické kontroly (STK) zapíší do technického průkazu vozidla.

Rozhodnete-li se namontovat tažné zařízení svépomocí nebo v servisu bez pověření k montáži, můžete tak učinit. Po montáži je nutné s vozidlem navštívit STK. Technici prověří typovou vhodnost tažného zařízení pro vozidlo, značku schváleného typu a správnost montáže včetně zapojení a funkčnosti elektropřípojky. Na základě kontroly obdržíte protokol STK, který pak předložíte při přihlášení.

Pokud jste typový list ztratili nebo potřebujete vystavit náhradní, prosím kontaktuje nás na adrese info@elsagroup.cz

Popis

Jako spotřebitel se v případě vzniku spotřebitelského sporu můžete obrátit na Českou obchodní inspekci (http://www.coi.cz/).

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení