Autorizace k montáži tažných zařízení

Společnost ELSA GROUP s.r.o. je oprávněna Atestem 8SD Ministerstva dopravy ČR k vydávání pověření (autorizaci) pro odbornou montáž tažných zařízení. Naše autorizace platí pro veškerá tažná zařízení značek Brink (Thule), Westfalia, Galia, Aragon, Umbra, Hook i ostatní tažná zařízení s platnou evropskou homologací.

Pověření vystavujeme firmám, které mají živnostenský list na opravy silničních vozidel, klempířství a opravy karoserií a údržba motorových vozidel a jejich příslušenství. Pro autorizované servisy rovněž zajišťujeme produktová školení v rámci našeho sortimentu - v případě zájmu kontaktujte naše obchodní zástupce:

  • pro Čechy: Václav Hanzlík, 736 752 998
  • pro Moravu: Lubomír Fabig, 725 998 898.

Žádost o vystavení pověření k montáži tažných zařízení ke stažení ZDE

Jako spotřebitel se v případě vzniku spotřebitelského sporu můžete obrátit na Českou obchodní inspekci (http://www.coi.cz/).
Podle zákona o EET je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení