Mont Blanc příslušenství


nosiče kol, lyží, lodí, střešní boxy ...

Nosiče jízdních kol na střechu

 

MontBlanc RoofSprint
Kompatibilní s většinou značek střešních nosičů, nosič i kolo se zamykají jedním zámkem, nízká hmotnost jen 3,3kg, montáž bez nářadí, univerzální upínací rameno pro montáž z levé, nebo pravé strany,
snadné upevnění kola do nosiče, dokonalý vzhled. Z plastu a hliníku.
     
MontBlanc RoofRush
Kompatibilní s většinou značek střešních nosičů, nosič i kolo se zamykají
jedním zámkem, nízká hmotnost 4,4kg, montáž bez nářadí, univerzální upínací rameno pro montáž z levé, nebo pravé strany, dokonalý vzhled, vítěz mnoha testů. Z UV odolného plastu a rameno z oceli.
 
     
MontBlanc RoofSpin
Kompatibilní s většinou značek střešních nosičů, nosič i kolo se zamykají jedním zámkem, hmotnost 4,9kg, montáž bez použití nářadí, vyrobeno z oceli a UV odolného plastu, stříbrná barva, prvotřídní kvalita za výhodnou cenu.
 
     
Nosiče lyží

 

MontBlanc SnowSports Hill
Nosič na 4 páry lyží, nebo 1 snowboard, uzamykatelný, vhodný na většinu ocelových tyčí obdélníkového průřezu, montáž bez nářadí, bezpečné a šetrné uložení lyží v kvalitní pryži, pevné robustní provedení s dlouhou životností.
     
MontBlanc SnowSports Crest
Nosič na 6 párů lyží, nebo 4 snowboardy, uzamykatelný, vhodný na většinu ocelových a ALU tyčí, otevírání PUSH možné i v rukavicích, montáž bez nářadí, bezpečné a šetrné uložení lyží v kvalitní pryži, vysoká poloha bez podložek robustní provedení s dlouhou životností. Z oceli a hliníku.
 
     
MontBlanc SnowSports Ridge
Nosič na 4 páry lyží, nebo 2 snowboardy, uzamykatelný, vhodný na většinu ocelových a ALU tyčí, otevírání PUSH možné i v rukavicích, montáž bez
nářadí, bezpečné a šetrné uložení lyží v kvalitní pryži, pevné robustní provedení s dlouhou životností. Z oceli a hliníku.
 
     
Vyberte si z nabídky nosičů lyží a nosičů kol zde >>     

Jako spotřebitel se v případě vzniku spotřebitelského sporu můžete obrátit na Českou obchodní inspekci (http://www.coi.cz/).

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení