Střešní nosiče

Důležité informace - Střešní nosiče:

  • Ceny střešních nosičů platí vždy za pár tyčí, případně za tři tyče (je uvedeno v popisu zboží).
  • Tyče střešních nosičů mohou při jízdě vozidla, za určité rychlosti, způsobovat aerodynamický hluk. Jedná se o běžnou vlastnost nosiče, kterou nelze reklamovat. Tichý provoz se střešním nosičem do rychlosti 130 km/hod zaručují pouze hliníkové tyče aero od firmy Mont Blanc a Cruz Airo.
  • Střešní nosiče dodáváme s potvrzením osvědčení Ministerstva dopravy ČR o schválení technické způsobilosti typu konstrukční části vozidla nebo výbavy č. 3209 (Cruz), č. 2308 (Superauto), č. 2963 (Mont Blanc).

 

ZabalitVíce informací

Střešní nosiče Elsa Group:

  • U nás si můžete vybrat ze tří cenových řad prestižních střešních nosičů švédské firmy MONT BLANC, jejichž prémiová řada EasyGo umožňuje komfortní montáž bez nářadí. Firma MONT BLANC je vedoucí a zkušený výrobce střešních nosičů nejvyšší kvality a dodavatel do automobilového průmyslu s 65-letou tradicí.
  • V nabídce najdete také nadstandardně kvalitní a cenově výhodné nosiče populární evropské firmy CRUZ, které se montují do originálních úchytů určených výrobci vozidel a jsou účinně chráněny proti korozi. Střešní nosiče CRUZ se vyrábějí ve Španělsku, ve třetí největší evropské továrně na střešní nosiče. Nosiče pro osobní auta a OFF-ROAD vozy se skládají z tyčí a montážního kitu pro konkrétní model vozidla a jako příslušenství lze objednat zámky proti zcizení. Střešní nosiče pro užitková vozidla jsou dodávané v kompletu dvou nebo tří příčníku a kitu pro upevnění.
  • Jsme jediný přímý dovozce střešních nosičů Cruz a autorizovaný dovozce střešních nosičů Mont Blanc do České republiky a na Slovensko.
  • Na prodáváné zboží vlastníme Atest 8SD Ministerstva dopravy ČR.
  Střešní nosiče Cruz
Více o produktech MONT BLANC >>   Více o produktech CRUZ >>

 

Nejprodávanější
2
Střešní nosič VW Caddy, CRUZ
1 787 Kč1 477 Kč bez DPH
3
Střešní nosič na podélníky CRUZ ALU-R 118
3 126 Kč2 583 Kč bez DPH
4
Střešní nosič Škoda Octavia kombi na podélníky, CRUZ ALU
3 126 Kč2 583 Kč bez DPH
7
Střešní nosič na podélníky CRUZ SR+ 120
1 820 Kč1 504 Kč bez DPH
8
Střešní nosič na podélníky CRUZ SR+ 130
1 820 Kč1 504 Kč bez DPH
9
Střešní nosič Citroen C-15 / Ford Tourneo Connect, CRUZ
1 787 Kč1 477 Kč bez DPH